Miejsce

Kosobudki to miejsce, które inspiruje do działania. To miejsce w którym lubimy gościć innych by dzielić się naszym doświadczeniem. Miejsce twórczej aktywności dla nas to sposób na spotkanie, poznanie i odczuwanie siebie, to przestrzeń która sprzyja odzyskiwaniu energii. To brama w sercu puszczy prowadząca do innych, nowych rzeczy, umiejętności, do wnętrza siebie. To miejsce gdzie możesz usłyszeć siebie, odzyskać ze sobą kontakt.

Miejsce twórczej aktywności to miejsce dla nauki i poznania, aby ujrzeć blask wiedzy, lepiej zrozumieć otaczający świat przyrody poprzez uczestnictwo w warsztatach ekologicznych, przyrodniczych, poprzez zanurzenie się w miejscu gdzie cywilizacja znika a natura staje się częścią nas. To odkrywanie energii która promieniuje wokół nas i przenika cały świat.

To również miejsce gdzie w czasie warsztatów fotograficznych, poprzez obiektyw aparatu odkryjesz schowany świat, przeprowadzony zostaniesz przez tajniki fotografii, tak by móc doświadczyć magii czerwonego światła ciemni i pojawiających się w tajemniczych substancjach obrazów.

To miejsce dla muzyki, dla terapii ruchem, tańcem, medytacją, miejsce dla warsztatów jogi, bo ciało to lustro duszy. U nas zatańczysz i uruchomisz energię wewnętrzną. Dotrzesz do spraw trudnych, głęboko ukrytych i odrodzisz się nowym szczęśliwym człowiekiem. U nas możesz uczestniczyć we wspólnym graniu, słuchaniu, odbieraniu. Poznając dźwięk mis tybetańskich i kryształowych wprowadzisz się w stan głębokiego relaksu i wyciszenia, uspokajając pobudzone emocje i myśli i rozluźniając napięcia w ciele.

Miejsce twórczej aktywności to warsztaty plastyczne Vedic Art, kurs mandali, ceramika, to otwarcie się na nową praktykę pomagająca w naturalny sposób przebudzić wewnętrzną siłę kreacji drzemiącą we wnętrzu każdego człowieka. To również warsztaty spontanicznego rysowania lub malowania, podczas którego nie liczy się technika ani umiejętności, ale sam akt kreacji polegający na wyrażaniu własnych odczuć, to rozwój duchowy, osobisty, to poznanie samego siebie.

Miejsce twórczej aktywności to wypoczynek dla małych grup, połączony w zależności od zainteresowań gości z różnego rodzaju warsztatami. Dom dysponuje 10 – 12 miejscami noclegowymi oraz dużą przestrzenią do działań w grupach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *